Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri
27. Ulusal Dermatoloji Kongresi, 16-20 Ekim 2018 tarihleri arasında Regnum Carya Otel, Antalya’da gerçekleştirilecektir. 

Kongre Dili
Kongrenin resmi dili Türkçe'dir. Kongre süresince çeşitli salonlarda program doğrultusunda Türkçe'den İngilizce'ye, İngilizce'den Türkçe’ye simultane çeviri yapılacaktır.

Kayıt ve Sekretarya Hizmetleri
Kongre öncesinde tüm kayıt talepleri dermatoloji2018@globalturizm.com.tr adresine yazılı olarak bildirilmelidir.
Kongre süresince sekretarya hizmetlerinin verileceği ve kayıt&konaklama işlemlerinin yapılacağı danışma deski, Regnum Carya Otel’de, 15 Ekim 2018 günü saat 08.00'da açılacak ve tüm kongre süresince 07:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verecektir. 

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Türk Tabipler Birliği Sürekli Eğitim Kredi Puanı
Kongremiz, Türk Tabipleri Birliği (TTB) tarafından kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için kongre kayıt masasına TC Kimlik numaranızı yazdırmanızı rica ederiz.

Sergi Alanı
Kongre boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.

Katılım Belgesi, Program Kitabı ve Kongre Bildiri CD'si
Katılım belgeleri kongre bitiminde Regnum Carya Otel’de bulunan ana kayıt masasından dağıtılacaktır. Kongre Program Kitabı ve Kongre CD'si kongre çantaları içerisinde yer alacaktır. 

Türk Dermatoloji Derneği Web Sitesi 
http://www.turkdermatoloji.org/